Dy persona vdesin, shpërthen gazi në një apartament

  • E.K /
  • 20 February 2023 - 13:59
Dy persona vdesin, shpërthen gazi në një apartament

Dy persona kanë vdekur dhe tetë kanë mbetur të plagosur pas shpërthimit të gazit natyror në një apartament në Turqi, përcjell “Kosova Sot Online”.

Pas shpërthimit, janë evakuuar menjeherë të gjithë për arsye paraprake.

(Kosova Sot Online)