Vritet me armë zjarri 31 vjeçarja në oborrin e banesës

  • E.K /
  • 01 March 2023 - 15:51
Vritet me armë zjarri 31 vjeçarja në oborrin e banesës

Një 31-vjeçare është vrarë me armë zjarri në oborrin e banesës së saj në Kamzë, shkruan “Kosova Sot Online”.

Sipas policisë bëhet fjalë për Etleva Kurtin.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për indentifikimin e autorit/ëve të dyshuar.

Njoftimi:

Në Kamzë, në rrugën “Besëlidhja”, në rrethana ende të paqarta, në oborrin e banesës, është vrarë me armë zjarri shtetasja Etleva Kurti, 31 vjeçe.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe është ngritur një grup i posaçëm hetimor që po punon për identifikimin e autorit/ëve të dyshuar.

Informacion me të detajuar do të japim në vijim.

(Kosova Sot Online)