Ndërron jetë 54-vjeçari pasi e zuri kamioni

  • A.P /
  • 03 March 2023 - 16:00
Ndërron jetë 54-vjeçari pasi e zuri kamioni

Një drejtues mjeti ka humbur jetën në lagjen nr. 4 Sarandë. Sipas informacioneve të para, Veli Seiti, 54-vjeç, ka dalë nga mjeti për të bërë shkarkimin e ngarkesës, por mjeti ka lëvizur dhe drejtuesi ka shkuar të hipte në mjet, por është batuar dukë e zënë poshtë, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

(Kosova Sot Online)