Kolona të gjata të automjeteve në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

  • A.P /
  • 09 March 2023 - 17:46
Kolona të gjata të automjeteve në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, raportohet se janë krijuar kolona të gjata të automjeteve, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Shumë qytetarë kanë publikuar pamje nëpër rrjete sociale dhe janë ankuar për këtë.

(Kosova Sot Online)