Rexhep Selimi ka sot ditëlindjen, familja i shkon në vizitë në Hagë

  • E.K /
  • 15 March 2023 - 10:16
Rexhep Selimi ka sot ditëlindjen, familja i shkon në vizitë në Hagë

Ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Rexhep Selimi, sot ka ditëlindjen, përcjell “Kosova Sot Online”.

Bashkëshortja e Selimit, Shqipja, e ka vizituar atë bashkë me fëmijët, ku edhe e ka uruar për ditëlindje.

“Urime ditëlindja Rexhë! Gjithmonë ditëlindjet bashkë!” ka shkruar Shqipe Mehmeti-Selimi në fotografinë e postuar në Facebook, ku shfaqet në oborrin e Gjykatës Speciale, bashkë me djalin dhe vajzën e saj.

(Kosova Sot Online)