Pamje nga nisja e takimit, Kurti duket në disponim, Vuçiq jo

  • E.K /
  • 18 March 2023 - 16:13
Pamje nga nisja e takimit, Kurti duket në disponim, Vuçiq jo

Në faqen zyrtare të Komisionit Evropian është publikuar edhe video e fillimit të takimit në mes të kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti dhe presidentit të Serbisë, Aleksander Vuçiq, përcjell “Kosova Sot Online”

Në pamje, kryeministri i Kosovës Albin Kurti shihet në disponim të mirë por, Presidenti i Serbisë Aleksander Vuçiq nuk duket edhe aq në humor të mirë.

(Kosova Sot Online)