Kurti dhe Vuçiq rikthehen në tryezën e negociatave pas një pauze

  • E.K /
  • 18 March 2023 - 17:28
Kurti dhe Vuçiq rikthehen në tryezën e negociatave pas një pauze

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, pas një pauzë të shkurtër të dy liderët janë rikthyer në tryezën e bisedimeve, përcjell “Kosova Sot Online”.

Dy liderët po i vazhdojnë diskutimet rreth Aneksit të Implementimit të propozimit franko-gjerman.

Përfaqësuesi i Lartë i BE-se, Josep Borell do të mbajë konferencë për media pas takimit ku do të flasë për rezultatet nga ky takim në Ohër.

(Kosova Sot Online)