U konfliktuan brenda në spital, dy persona e sulmojnë fizkisht infermierin

  • E.K /
  • 18 March 2023 - 17:48
U konfliktuan brenda në spital, dy persona e sulmojnë fizkisht infermierin

Dy të rinj kanë sulmuar fizikisht një infermier në urgjencën shëndetësore të spitalit të Beratit, përcjell “Kosova Sot Online”.

Ngjarja ka ndodhur dje, kur infermieri ka qenë në orarin e tij punës..

Autorët kanë hyrë në ambientet e urgjencës janë konfliktuar me infermierin dhe më pas e kanë goditur fizikisht.

(Kosova Sot Online)