Osmani dhe Vitia vizitojnë sot Klinikën e Gjinekologjisë në QKUK

  • E.K /
  • 22 March 2023 - 08:33
Osmani dhe Vitia vizitojnë sot Klinikën e Gjinekologjisë në QKUK

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, do ta vizitojnë sot Klinikën e Gjinkelologjisë në QKUK, përcjell “Kosova Sot Online”.

Në këtë klinikë planifikohet të fillojnë shërbimet për Fertilizim të Asistuar Mjekësor në shërbimin publik.

Vizita e tyre do të bëhet duke filluar nga ora 11:00.

(Kosova Sot Online)