Rrëzohet një punëtor i ndërtimit në Prizren

  • E.K /
  • 25 March 2023 - 12:12
Rrëzohet një punëtor i ndërtimit në Prizren

Një burrë është rrëzuar duke punuar në një kompani të ndërtimit në Prizren, transmeton “Kosova Sot Online”.

Ky person ka marrur lëndime, ku edhe ka marrur trajtim mjekësor.

Rasti është në procedurë hetimore dhe po trajtohet si “asgjësim, dëmtim, heqje e pajisjeve mbrojtëse”.

(Kosova Sot Online)