Një rrufe godet afër xhamisë në Prishtinë

  • A.P /
  • 27 March 2023 - 20:19
Një rrufe godet afër xhamisë në Prishtinë

Në shumë pjesë të Kosovës sot pati rrebeshe shiu, breshër dhe erëra të fuqishme, ndërsa nuk munguan as vetëtimat me bubullimë,  transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Një rrufe e fortë ra në Sharban të Prishtinës dhe duket sikur ka pasur kontakt me minaren e Xhamisë së këtij fshati.

(Kosova Sot Online)