Aksidenti i rëndë në Malishevë: Vetura bëhet “llom”, i aksidentuari ka një mesazh për shoferët

  • E.K /
  • 30 March 2023 - 08:42
Aksidenti i rëndë në Malishevë: Vetura bëhet “llom”, i aksidentuari ka një mesazh për shoferët

Një aksident i rëndë ka ndodhur dje në rajonin e Malishevës, shkruan “Kosova Sot Online”.

Një shofer ka postuar disa fotografi nga aksidenti që ai ka pasur.

Për fat të mirë, i aksidentuari ka shpëtuar pa lëndime.

Nga pamjet shihet se ka dëme të mëdha materiale.

Ky shofer ka pasur edhe një mesazh, që të mos vozitet shpejtë dhe të mos përdoret telefoni gjatë vozitjes.

(Kosova Sot Online)