E rëndë: Pacienti 65 vjeçar hidhet nga kati i katërt i spitalit

  • E.K /
  • 30 March 2023 - 10:26
E rëndë: Pacienti 65 vjeçar hidhet nga kati i katërt i spitalit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në spitalin e Gramshit, ku një pacient 65-vjeçar është hedhur nga kati i katërt i dhomës ku ishte shtruar, përcjell “Kosova Sot Online”.

65-vjeçari ka përfunduar në tarracën e katit të dytë.

I moshuari ka pësuar fraktura të shumta në trup dhe hemorragji ndërsa është nisur drejt spitalit të Traumës, në gjendje të rëndë për jetën.

(Kosova Sot Online)