Ndërtesa në Ulpianë u përfshi nga flakët pasi dikush dogji një divan afër

  • E.K /
  • 14 April 2023 - 09:43
Ndërtesa në Ulpianë u përfshi nga flakët pasi dikush dogji një divan afër

Hyrja e një objekti banesor në lagjen “Ulpiana” të Prishtinës është përfshirë nga zjarri sot në mëngjes, përcjell “Kosova Sot Online”.

Raportohet se se deri te zjarri ka ardhur pasi një qytetar e ka djegur një divan të vjetër në afërsi dhe zjarri .

Ky zjarr pastaj është shpërndarë, ku si pasojë janë dëmtuar edhe disa kabllo interneti.

(Kosova Sot Online)