Arrestohet një person, kishte fshehur drogë brenda furrës së bukës

  • E.K /
  • 19 April 2023 - 08:17
Arrestohet një person, kishte fshehur drogë brenda furrës së bukës

Një 35-vjeçar shqiptar është arrestuar në Itali, pasi akuzohet për trafik droge, përcjell “Kosova Sot Online”.

Shqiptari kishte një furrë buke dhe e kishte kthyer atë në një biznes për shpërndarjen e lëndëve narkotike.

Policia i gjeti një sasi hashash të fshehura brenda magazinës ngjitur me furrën e bukës.

(Kosova Sot Online)