Nxënësja në Vushtrri rrëzohet në klasë, alivanoset kur shkon në shtëpi

  • E.K /
  • 21 April 2023 - 10:55
Nxënësja në Vushtrri rrëzohet në klasë, alivanoset kur shkon në shtëpi

Një nxënëse në Vushtrri dje është lënduar rëndë në klasë, përcjell “Kosova Sot Online".

Policia ka njoftuar se ajo është rrëzuar dhe pasi ka shkuar në shtëpi është alivanosur.

E njëjta është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Rasti është duke u hetuar.

(Kosova Sot Online)