Për Bajram, babai me djalin rrahin dhëndrrin

  • E.K /
  • 22 April 2023 - 09:43
Për Bajram, babai me djalin rrahin dhëndrrin

Dje, në ditën e Fitër Bajarmit babë dhe djalë janë përleshur me dhëndrrin e tyre në Çagllavicë, përcjell “Kosova Sot Online”.

Tre persona janë arrestuar.

Sipas policisë, të lënduarve i është dhënë tretmani mjekësor.

Me vendim të prokurorit të tre janë dërguar në mbajtje

(Kosova Sot Online)