Sherri mes nxënësve përfundoi në tragjedi, një i vdekur dhe një i plagosur

  • E.K /
  • 16 May 2023 - 15:40
 Sherri mes nxënësve përfundoi në tragjedi, një i vdekur dhe një i plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Gramsh, përcjell “Kosova Sot Online”.

Si pasojë e një konflikti që ndodhi mes adoleshentësh pranë shkollës “Asllan Shahini” ku mbeti i vrarë nxënësi i klasës së nëntë, Fatjon Bici.

Në konfliktin e dhunshëm me thika u përfshinë 5 nxënës të klasës së nëntë, ku për pasojë mbeti i vdekur njëri prej tyre.

Burimet raportojnë edhe për një të plagosur, Marko Liçi, 15-vjeç.

Akoma nuk dihet se si ka ndodhur kjo ngjarje e rëndë.

(Kosova Sot Online)