Pamje shokuese - Infermierja shqiptare publikon embrionin e abortuar në TikTok

  • E.K /
  • 24 May 2023 - 10:23
Pamje shokuese - Infermierja shqiptare publikon embrionin e abortuar në TikTok

Një infermiere nga spitali i Elbasanit ka postuar në rrjetin social “TikTok” pamje të rënda dhe shokuese, përcjell “Kosova Sot Online”.

Në një video të publikuar në TikTok ajo ka treguar kolegët e saj në sallën e operacionit, embrionin e një foshnje pas aborti, gjakun e pacientëve, pajisjet e spitalore dhe veten e saj duke pozuar korridoreve të spitalit. Infermierja raportohet se vazhdon studimet në Fakultetin e Shkencave Mjekësore.

Pas komenteve dhe kritikave negative, infemrierja me emrin Silvana ka fshirë videon.

https://www.cdnimpuls.com/video/646db43a56558.mp4

(Kosova Sot Online)