Një veturë merr zvarrë për disa metra 68-vjeçarin në vijat e bardha

  • E.K /
  • 27 May 2023 - 16:42
Një veturë merr zvarrë për disa metra 68-vjeçarin në vijat e bardha

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Berat, ku një 68-vjeçar është përplasur nga një veturë, teksa kalonte me biçikletë në vijat e bardha të rrugës, përcjell “Kosova Sot Online”.

Pas përplasjes, automjeti e ka marrë zvarrë për disa metra dhe më pas ka ndaluar.

Mjekët e spitalit konfirmojnë se ai ndodhet në sallën e operacionit dhe gjendja e tij është kritike.

(Kosova Sot Online)