Sot moti në Kosovë i vranët dhe me shi

  • E.K /
  • 02 June 2023 - 08:59
Sot moti në Kosovë i vranët dhe me shi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se moti sot në Kosovë do të jetë i vranët dhe intervale me diell, përcjell “Kosova Sot Online”.

IHK njofton se në orët e pasdites mund të ketë edhe reshje shiu.

Kurse, temperaturat do të shënojnë rritje të lehta në vlerat e mesditës.

(Kosova Sot Online)