Leposaviq: KFOR’i dhe serbët lokalë i masin forcat në tërheqjen e litarit

  • E.K /
  • 06 June 2023 - 13:02
 Leposaviq: KFOR’i dhe serbët lokalë i masin forcat në tërheqjen e litarit

Në Komunën e ushtarët e KFOR-it kanë luajtur sot lojën e tërheqjes së litarit bashkë me serbët lokalë të cilët janë duke protestuar para objektit të Komunës, përcjell “Kosova Sot Online”.

Mediumi lokal KoSSev ka publikuar videon, pa dhënë shumë detaje.

(Kosova Sot Online)