“Më more klientelën”, sherr mes pronarëve të bizneseve

  • E.K /
  • 06 June 2023 - 15:04
“Më more klientelën”, sherr mes pronarëve të bizneseve

Dy pronarë biznesesh janë konfliktuar sot në Elbasan, përcjell “Kosova Sot Online”.

Dy bizneset janë afër njëri-tjetrit dhe mësohet se njëri prej tyre është hapur së fundmi.

Shkak i konfliktit ka qenë marrja e klientelës nga biznesi i ri.

Si pasojë e sherrit ka mbetur i plagosur njëri prej pronarëve, i cili edhe ka marrur ndihmë mjekësore në spital.

(Kosova Sot Online)