Këta janë babë dhe bir që u ekzekutuan para shtëpisë në Shkodër

  • E.K /
  • 29 June 2023 - 19:50
Këta janë babë dhe bir që u ekzekutuan para shtëpisë në Shkodër

Dy personat që shihni në foto janë Gjok dhe Eduart Gurra, babë dhe bir, të cilët u ekzekutuan sot në derën e shtëpisë së tyre, të cilës i ishte vënë flaka një natë më parë në Shkodër, përcjell "Kosova Sot Online".

Eduart dhe Gjokë Gura kishin shkuar për të parë banesën e tyre, të cilës i ishte vënë flaka.

Në momentin që kanë mbërritur aty, persona të paidentifikuar i kanë ekzekutuar.

Nuk dihet akoma se si ka ndodhur kjo ngjarje.

(Kosova Sot Online)