ShKK shpall konkurs për Kadet Korrektues, 70 vende pune

  • E.K /
  • 30 June 2023 - 16:36
ShKK shpall konkurs për Kadet Korrektues, 70 vende pune

Shërbimi Korrektues i Kosovës ka bërë me dije për hapjen e konkursit për Kadet Korrektues, përcjell "Kosova Sot Online".

Aplikimi për pozitën e Zyrtar Korrektues fillon me datë 31.07.2023 dhe do të jetë i hapur deri më 14.08.2023, që konsiderohet si ditë e fundit e mbylljes së konkursit.

(Kosova Sot Online)