Presidentja Osmani edhe motra e saj në ceremoninë e ambasadës për nder të pavarësisë së ShBA-së

  • S.A /
  • 07 July 2023 - 08:36
Presidentja Osmani edhe motra e  saj në ceremoninë e ambasadës për nder të pavarësisë së ShBA-së

Gjatë ditës së djeshme, ambasada e Amerikës në Kosovë, ka organizuar pritje për mysafirët e ftuar në kuadër të ceremonisë festive për nder të 247 vjetorit të Pavarësisë së ShBA-së, transmeton "Kosova Sot Online".

Aty morën pjesë emra të njohur të skenës politike dhe jo vetëm.

Presidentja e vendit ndërkaq, Vjosa Osmani është parë me dy vajzat e saj dhe motrën Blinera Osmani, emër i njohur për publikun, pasi është juriste, ku në të kaluarën ka qenë pjesë e ballinave.

(Kosova Sot Online )