Skenderaj: Një grua gjen një pushkë në kotecin e pulave

  • E.K /
  • 30 September 2023 - 14:18
Skenderaj: Një grua gjen një pushkë në kotecin e pulave

Policia e Kosovës ka njoftuar se një grua ka gjetur një pushkë gjysmë automatike në një kotec të pulave në Skenderaj, përcjell “Kosova Sot Online”.

Policia ka njoftuar se armë është konfiskuar.

Ndërsa, rasti hetohet në procedurë të rregullt.

“Një femër kosovare ka raportuar se në oborrin e shtëpisë së saj (në kotec të pulave), kishte vërejtur një pushkë gjysmë automatike të cilën policia e kanë konfiskuar dhe me vendim të prokurorit, rasti hetohet në procedurë të rregullte”.

(Kosova Sot Online)

(Kosova Sot Online)