Zhduket një grua në Pejë, doli nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj

  • E.K /
  • 17 November 2023 - 08:56
Zhduket një grua në Pejë, doli nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj

Një grua është zhdukur në Pejë, përcjell “Kosova Sot Online”.

Ankuesja raportuar në polici se viktima femër kosovare ka dalur nga shtëpia dhe nuk dihet se ku ndodhet ajo.

Policia ka nisur tashmë hetimet për këtë rast.

“Pejë / 04.11.2023. Më 16.11.2023 ankuesja kosovare ka raportuar në polici se viktima femër kosovare ka dalur nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj. Rasti në hetime”, thuhet në njoftimin e policisë.

(Kosova Sot Online)