Lufta mes ujqve dhe kuajve në Opojë, publikohen pamjet

  • E.K /
  • 20 November 2023 - 14:06
Lufta mes ujqve dhe kuajve në Opojë, publikohen pamjet

Në një video të publikuar nga “Bjeshket e Sharrit Opojë “, shihen ujqit duke sulmuar dy kuaj në një fushë, transmeton "Kosova Sot Online".

Nuk dihet nëse kuajt kanë shpëtuar nga sulmi i ujqve.

(Kosova Sot Online)