Nesër protestojnë punëtorët e QKM-ve dhe disa shkollave

  • A.P /
  • 20 November 2023 - 20:30
Nesër protestojnë punëtorët e QKM-ve dhe disa shkollave

Punëtorët teknik të Qendrave të Mjekësisë Familjare dhe disa shkollave të Prishtinës, do të protestojnë para Komunës së Prishtinës, për shkak të pagave të vogla, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Lajmin e ka bërë të ditur Jusuf Azemi, kryetar i FSPTSPK. Sipas njoftimit, protesta do të mbahet nga ora 10:00 deri në orën 11:00.

(Kosova Sot Online)