Ivana Stradner: Mund të presim një tjetër përshkallëzim në Kosovë

  • E.K /
  • 28 November 2023 - 09:19
Ivana Stradner: Mund të presim një tjetër përshkallëzim në Kosovë

Analistja, Ivana Stradner, tha se është e bindur se mund të presim një tjetër përshkallëzim në Kosovë, ashtu si në shtator, përcjell “Kosova Sot Online”.

“Telegram tani ndan një histori të kafenesë Panda, që do të thotë se ata po përgatisin një tjetër flamur fals dhe do të akuzojnë Mbretërinë e Bashkuar. Ky mesazh ishte shpërndarë nga kanale të tjera ruse e serbe dhe tashmë mediat serbe dhe ruse akuzuan Britaninë e Madhe për komplot të luftës në Kosovë”, shkruar ajo në X.

(Kosova Sot Online)