Albin Kurti merr pjesë në ceremoninë e ngritjes së flamurit në Vlorë krah Ramës e Begajt

  • E.K /
  • 28 November 2023 - 10:27
Albin Kurti merr pjesë në ceremoninë e ngritjes së flamurit në Vlorë krah Ramës e Begajt

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, po merr pjesë në ceremoninë e ngritjes së flamurit në qytetin e Vlorës, përcjell “Kosova Sot Online”.

Kurti në këtë ceremoni po merr pjesë krah presidentit Bajram Begaj, kryeministrit Edi Rama dhe kryekuvendares Lindita Nikolla.

(Kosova Sot Online)