Sot i jepet lamtumira e fundit 30-vjeçares, dyshohet se u vra nga grabitësit

  • E.K /
  • 01 December 2023 - 09:27
Sot i jepet lamtumira e fundit 30-vjeçares, dyshohet se u vra nga grabitësit

Liridona Murseli, ka mbetur e vrarë mbrëmjen e së mërkurës, si pasojë e të shtënave me armë zjarri në Prishtinë, përcjell “Kosova Sot Online”.

Familjarët kanë bërë të ditur se të ndjerës do t’i jepet lamtumira e fundit sot në orën 14:00 në varrezat e fshatit Cërmjan.

Kujtojmë se Liridona mbeti e vrarë si pasojë e të shtënave me armë zjarri mbrëmë, pasi ajo dhe familja e saj u përballën fillimisht me disa grabitës. Të njëjtit më pas kanë shtënë në drejtim të saj, duke e lënë të vdekur në vend.

(Kosova Sot Online)