Sot mblidhet komisioni hetimor për rezervat shtetërore

  • E.K /
  • 04 December 2023 - 07:56
Sot mblidhet komisioni hetimor për rezervat shtetërore

Sot në orën 13:00, do të mblidhet Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me procedurat për furnizimin dhe menaxhimin me rezervat shtetërore.

Ata do të shqyrtojnë planin e punës dhe buxhetin për komisionin. 

(Kosova Sot Online)