Nëna e bën për spital vajzën në këtë vend të Kosovës

  • A.P /
  • 10 December 2023 - 09:47
Nëna e bën për spital vajzën në këtë vend të Kosovës

Raportohet se një grua është arrestuar në Malishevë, pasi dyshohet se ka sulmuar fizikisht vajzën e saj të mitur, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa e dyshuara është liruar.

“DHUNË NË FAMILJE- Malishevë / 09.12.2023 – 16:30. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare, pasi që kishte sulmuar fizikisht vajzën e saj viktimën femër kosovare (e mitur). Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit e dyshuara është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.”

(Kosova Sot Online)