Edi Ramës dhe Elon Muskut u kryqëzohen rrugët në Romë, shihen duke biseduar

  • E.K /
  • 16 December 2023 - 15:41
Edi Ramës dhe Elon Muskut u kryqëzohen rrugët në Romë, shihen duke biseduar

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar në faqen e tij në “Facebook” një video të takimit të tij me Elon Musk në Romë, përcjell “Kosova Sot Online”.

Rama në video shihet teksa, derisa Musk duket se aprovon përmes lëvizjes së kokës fjalët që i thotë Rama.

Elon Musk po merr pjesë në një festival politik konservator në Romë të organizuar nga kryeministrja italiane Giorgia Meloni.

(Kosova Sot Online)