Një grua ankohet: Persona të panjohur kanë hyrë në banesë

  • A.P /
  • 03 March 2024 - 17:11
Një grua ankohet: Persona të panjohur kanë hyrë në banesë

Një grua në Prishtinë ka raportuar se persona të panjohur kanë hyrë në banesën e saj, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Ajo ka bërë të ditur se ata kanë vjedhur disa gjëra me vlerë.

“Ankuesja femër kosovare ka njoftuar se persona të panjohur kanë depërtuar ne banesën e saj dhe nga aty kanë vjedh gjëra me vlerë, ora të ndryshme dhe stoli ari. Rasti duke u hetuar”, thuhet në raportin e policisë.

(Kosova Sot Online)