Ankohet qytetari: Nga fillimi i martesës kam pasur dhunë psiqike nga bashkëshortja

  • A.P /
  • 03 March 2024 - 17:46
Ankohet qytetari: Nga fillimi i martesës kam pasur dhunë psiqike nga bashkëshortja

 Nga fillimi i martesës kam pasur dhunë psiqike nga bashkëshortja, ka raportuar në polici një burrë në Prishtinë, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

E dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit është lirurar në procedurë të rregullt.

DHUNË NË FAMILJE

Prishtinë 02.03.2024-13:30.Viktima mashkull kosovar ka raportuar se që nga fillimi i martesës, ka pasur dhunë psikike nga bashkëshortja e tij e dyshuara femër kosovare. E dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt.

(Kosova Sot Online)