Sindikata e Re e KEK-ut, Administratës dhe Minatorëve të Trepçës sot mbajnë për media

  • E.K /
  • 25 April 2024 - 08:23
Sindikata e Re e KEK-ut, Administratës dhe Minatorëve të Trepçës sot mbajnë për media

Sindikata e Re e KEK-ut, Sindikata e Pavarur e Administratës së Kosovës dhe Sindikata e Minatorëve të Trepçës mbajnë sot konferencë.

Sipas njoftimit të tyre konferenca do të mbahet me fillim nga ora 10:00.

(Kosova Sot Online)