Vetura përplaset me dy motoçikleta në Prishtinë

  • A.P /
  • 20 May 2024 - 14:51
Vetura përplaset me dy motoçikleta në Prishtinë

Raportohet se një aksident trafiku  të ketë ndodhur në Prishtinë, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Në aksident janë të përfshira një veturë dhe dy motoçikleta.

Deri më tani nuk dihet nëse ka persona të lënduar.


(Kosova Sot Online)