E trishtë: Ndërron jetë në moshë të re mjekja kosovare

  • A.P /
  • 20 May 2024 - 15:03
E trishtë: Ndërron jetë në moshë të re mjekja kosovare

Raportohet se ka ndërruar jetë në moshë të re Dr.Natyra Bajrami nga Vushtrria, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Lajmin për ndarjen nga jeta e së ndjerës kanë njoftuar familjarët e saj.

Njoftimi i plotë:

Njoftim Mortor

Me pikellim te thelle e zemer te thyer, te dashur familjare,miq e dashamire, ju njoftojme se sot me daten 18.05.2024 u nda nga jeta Dr Natyra Bajrami. 
Te allahut jemi dhe te ai do te kethehmi.

(Kosova Sot Online)