Babai raporton se vajza e tij është keqtrajtuar sek*sualisht

  • A.P /
  • 26 May 2024 - 08:53
Babai raporton se vajza e tij është keqtrajtuar sek*sualisht

Raportohet se babai në Podujevë ka njoftuar se vajza e tij e mitur është keqtrajtuar seksualisht nga një i mitur, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.”

“SULM SEKSUAL- Podujevë 25.05.2024 – 15:00. Ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se vajza e tij e mitur ishte keqtrajtuar seksualisht nga i dyshuari i mitur mashkull kosovar. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.”

(Kosova Sot Online)