Policia në aksion, sekuestron 12.1 gramë marihuanë

  • A.P /
  • 16 June 2024 - 09:11
Policia në aksion, sekuestron 12.1 gramë marihuanë

Janë gjetur 12.1 gramë marihuanë, një telefon cellular dhe një adapter në Prishtinë, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Sendet janë konfiskuar ndërsa rasti po hetohet.

“POSEDIM I NARKOTIKËVE- Rr. Pavarësia, Hajvali, Prishtinë /15.06.2024 – 08:10. Është raportuar se janë gjetur 12.1 gramë substancë narkotike të llojit marihuanë, një telefon celular dhe një mbushës-adapter. Sendet e gjetura janë konfiskuar, ndërsa rasti është duke u hetuar.”

(Kosova Sot Online)