Rahovec: Gruaja raporton se burri i saj u largua nga shtëpia, nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij

  • E.K /
  • 19 June 2024 - 10:48
Rahovec: Gruaja raporton se burri i saj u largua nga shtëpia, nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij

Një grua në Rahovec ka njoftuar policinë, se bashkëshorti i saj është larguar nga shtëpia dhe se nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij, përcjell “Kosova Sot Online”.

Rasti ka ndodhur me 11 qershor.

“Rahovec 11.06.2024-09:00. Ankuesja femër kosovare, ka raportuar se bashkëshorti i saj viktima mashkull kosovar, është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij”, thuhet në njoftim.

(Kosova Sot Online)