Dedaj: Kurrë në jetë s’më ka rënë kush shuplakë

  • A.P /
  • 20 June 2024 - 16:13
Dedaj: Kurrë në jetë s’më ka rënë kush shuplakë

Ish-ambasadori Gjergj Dedaj ka deklaruar se kurrë në jetën e tij askush si ka rënë shuplakë, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Nëse dikush i bie shuplakë, Dedaj tha se nuk jeton më.

“Çdon njëri i shfaq mendimet e veta dhe ja fusin kot çka të kanë dëshirë, jo shuplaka, kurrë në jetën time s’më ka ra kush shuplakë. As me ja dhanë krejt botën, kurrë në jetën time dhe ai njeri që më bjen mua shuplakë ai dhe unë nuk jetojmë më. Ta provon dikush, as nuk jeton ai as unë”, tha Dedaj 

(Kosova Sot Online)