Vdes zyrtari policor, ishte vetaksidentuar javë më parë në fshatin Llukar të Prishtinës

  • E.K /
  • 24 June 2024 - 10:13
Vdes zyrtari policor, ishte vetaksidentuar javë më parë në fshatin Llukar të Prishtinës

Ka ndërruar jetë zyrtari policor, Devoll Oseku, që ishte vetaksidentuar derisa po ngiste motoçikletën disa javë më parë në fshatin Llukar të Prishtinës, përcjell “Kosova Sot Online”.

Kështu kanë bërë të ditur kolegu i të ndjerit.

“Lamtumirē shoku dhe kolegu i im Devoll OSEKU”, ka shkruar Agron Pacolli.

(Kosova Sot Online)