Nuhiu gjen golin e parë për APOELin

  • A.P /
  • 24 shtator 2020 - 21:05
Nuhiu gjen golin e parë për APOELin

Atdhe Nuhiu ka gjetur golin e parë për Apoelin dhe këtë në Europa Ligë

APOEL Nicosia është duke u ndeshur me skuadrën boshnjaku, Zrinjski.

Të parët që kaluan në epërsi ishin boshnjakët në minutën 11 me Josip Ivancic, por pas tre minutave barazoi APOEL me Afzili kurse Nuhiu i përmbysi boshnjakët me golin e tij në minutën e 26-të, që është i pari në Europa Ligë. 

(Kosova Sot Online)