Kane shënon golin e sigurisë kundër Shkëndijës

  • A.P /
  • 24 shtator 2020 - 21:44
Kane shënon golin e sigurisë kundër Shkëndijës

Harry Kane ka shënuar golin e tretë dhe të sigurisë kundër Shkëndijës së Tetovës

Anglezi shënoi në minutën e 80-të duke ia dhënë kështu Tottenhamit një gol sigurie pasi që në pjesën e dytë Shkëndija ishte më e rrezikshme.

(Kosova Sot Online)