Chelsea synon rikthimin të fitoret, pasi humbi me Liverpool

  • E.K /
  • 26 shtator 2020 - 17:41
Chelsea synon rikthimin të fitoret, pasi humbi me Liverpool

Chelsea rikthehet këtë javë në xhiron e tretë në Premier Ligë ku do të përballet me skuadrën që sivjet u promovua në Premier Ligë, West Bromwhich Albion.

Blutë e Londrës synojnë që të rikthehen te fitore pasi që u mposhtën nga Liverpooli javën e kaluar.

Ata nga dy xhirot e para kanë një fitore dhe një humbje.

Lampard në këtë ndeshje ka startuar në sulm me Havertz, Werner dhe Abraham.

Ndërkohë, West Brom ka dy humbje në dy ndeshje dhe aktualisht gjendet në vendin e fundit në Premier Ligë. 

Formacionet zyrtare:

(Kosova Sot Online)