Topi “nuk e do” Sergino Destin

  • S.A /
  • 02 tetor 2020 - 16:53
Topi “nuk e do” Sergino Destin

Sergino Dest është prezantuar në ‘Camp Nou’.

19-vjeçari do ta veshë fanellën e Barcelonës deri në vitin 2025 dhe është i lumtur që i është realizuar ëndrra që e ka pasur gjithmonë si fëmijë.

Sido që të jetë, dita e parë në ‘Camp Nou’ nuk ka qenë më e mira për të.

Video e tij në prezantim është bërë virale, duket sikur topi “nuk e do” mbrojtësin e djathtë, raporton.

(Kosova Sot Online )